Samm Henshaw

GB

Samm Henshaw - spev / klavír
Gaetan Ifonge - gitara
Jordy Bikila - klávesy
Jermaine White - bicie
Blitz Rosales - basa

Albumový debut speváka a skladateľa z južného Londýna má nielen jedinečný zvuk - predovšetkým naplno ukazuje talent, ale aj nepredvídateľnosť, predstavivosť, a rôznorodosť Samma Henshawa. Album "Untidy Soul" zachytáva radostné a prirodzené zbližovanie R&B a soulu, hip-hopu a popu, a predstavuje fantastického speváka, ktorý výrazne zapôsobil aj na Chance The Rappera, či Pharella Williamsa. Na jazzákoch privítame súčasnú hviezdu svojho žánru. Ako už mnohokrát, opäť môžete zažiť svetovú hviezdu tesne predtým, ako sa svetovou hviezdou stane.

Pri nahrávaní "Untidy Soul"  Henshaw spojil svoje sily s producentmi Pop Wansel (Megan Thee Stallion, Kehlani). Album je zbierkou emocionálne nabitých príbehov s nadpozemskou kvalitou. 

Syn reverenda vyrastal na gospelovej hudbe, pesničky začal skladať už v 15ich. Medzi jeho inšpirácie patria Kirk Franklin, Lauryn Hill a Marvina Gaye. Po dvoch EP platniach z rokov 2015 a 2016 začal koncertovať s umelcami ako James Bay a Rag'N'Bone Man. Po niekoľkých rokov už dokázal sám vypredať londýnsky Electric Brixton, hral aj na prestížnom festivale Wireless. Po niekoľkých megaúspešných singloch (len "Broke" má vyše 24 miliónov videní na Youtube a vyše 32 miliónov prehratí na Spotify) spolupracoval aj s EARTGANG, najväčšími hviezdami z mesta Atlanta.